PROJE HAKKINDA

FOREST LIFE MANİSA


Manisa'da yeni bir değer yükseliyor Forest Life Manisa....

Her şehrin kalabalığından, trafiğinden sıyrılıp huzur bulabileceğiniz, hem her şeyin elinizin altında bulabileceğiniz Manisa'nın en yeni projesi...

Eğitim, sağlık, ticaret, alışveriş merkezlerine olan yakın konumu ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz, çocuklarınız için rahat ve mutlu bir gelecek sunabileceğiniz bir yaşam...


SOLMAZ İNŞAAT

1989 dan bu yana inşaat sektöründe bulunan...

Solmaz yılların deneyimi ile birlikte SOLMAZ İNŞAAT markasını kurmuştur. Bugüne kadar 1500 konutu sahiplerine teslim etmenin haklı gururunu yaşayan Solma İnşaat, Manisa bölgesinde uyguladığı her projeye sadece bir iş değil aynı zamanda kalıcı bir eser olarak baktığından insanlığı ve çevreyi önemseyen bir anlayış benimsemiştir.


ÇÖZE İNŞAAT

1971 yılından bu güne şehirlere değer katmaya, çağın ötesinde yapılar inşa etmeye adanmış bir firmayız. İnşaat sektörünün temellerinden yetişip gelmiş ve bugün Manisa'nın projelerine ismini yazdıran ÇÖZEL İNŞAAT markası olarak Tüm bilgi, birikimimiz ve vizyonumuzu kurumsal bir çatı altında geleceğe taşımak için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

YEŞİLİN İÇİNDE BİR YAŞAM

Yeşilin giderek alazadığı dünyamızda Forest Life Manisa sizi şehrin stresinden alarak doğaya dönüş imkanı sunuyor.

YEPYENİ BİR YAŞAM

Yazı alanı güncelleniyor...

YÜZME HAVUZU

Günün yorgunluğunu, iş stresinizi unutturacak Forest Life Manisa şık havuzu sadece görselliği ile değil aynı zamanda işlezselliği ile gündüz ya da gece fark etmez size hizmet verecek.

ÇOCUKLAR İÇİN OYUN ALANI

Yazı alanı güncelleniyor...